Autoservis KONTROL

Autoservis KONTROL

Ste si istý, že vám v autoservise urobili všetko tak, ako mali? Dotiahli dobre všetky skrutky, namontovalii súčiastky, za aké ste zaplatili? Nepremontovali nejakú súčiastku za neoriginálnu? Áno, žiaľ mnohokrát to niele len zlý pocit je nepríjemnou skutočnosťou! .... dokonca aj v značkových servisoch...

Služba autoservis KONTROL vám za 30 eur všetko preverí. Technik prezrie auto a porovná  s faktúrou, či všetko sedí. V prípade, že nájde pochybenie, upozorní vás, chybu na faktúre vyznačí a vy sa môžete bezplatne obrátiť na auto PRÁVNIKA, s ktorým spoločne podniknete kroky k náprave.

Získať voucher

Ako nato? Naskenujte faktúru s označením chybnej položky, a pošlite mail na autopravnik@vasaprilezitost.sk. Do mailu označte i číslo voucheru, alebo vaše meno a auto. Následne sa autoprávnik spojí so servisom, a bezplatne pripraví dokument, s ktorým sa pokúste dohodnúť zo servisom na odškodnení.

Ak by sa vám nepodarilo dohodnúť sa, máte možnosť vygenerovať si  voucher na auto PRÁVNIK a dohodnete si další postup. Voucher vám umožní hodinu konzultácie na 30€, a v prípade súdneho sporu dostanete zastupovanie v bonusových cenách. 

Pošlite článok Vašim priateľom: