Predpredajný servis

Predpredajný servis

Ošetrenie karosérie - ľahká korekcia

Ľahká korekcia je strojové leštenie v jednom kroku zvolenom na mieru podľa poškodenia, tvrdosti, hrúbky a typu laku, vďaka čomu sa odstráni cca 30-60% škrabancov a nedostatkov laku. (mikrotrhliny, jemne hologramy, zvyšky hmyzu a pod.)  Účelom ľahkej korekcie je teda zvýraznenie lesku a odstránenie jemných nedostatkov laku. Je to jednoduchá renovácia, ktorá omladí vozidlo o niekoľko rokov. Ďalšou výhodou takéhoto leštenia j, že sa auto menej špiní, voda nezvetráva v póroch, škrabancoch a trhlinách laku a vďaka tomu nedochádza k prirodzenému poškodzovaniu. 

Detailingové leštenie laku zahŕňa dekontaminačné umytie, kde sa za pomoci rôznej chémie a odstraňujú kontaminácie ako napríklad asfalt, náletová hrdza, živica a pod. Po odstránení všetkých neduhov nasleduje strojové leštenie. Každá pasta  však po sebe zanecháva sylikáty a oleje, ktoré je potrebné vhodne odmastiť. Na záver  sa automobil opätovne umyje od zvyškov pasty dokonale sa vysuší a opäť podľa typu laku sa zvolí správna ochrana, či už na báze vosku prírodného, syntetického alebo vosku na báze nanotechnológií. 

Vďaka ľahkej korekcii auto naozaj omladne, vyzerá reprezentatívne a pre majiteľa, ktorý si váži svoju investíciu je to ideálna voľba. Lak je doslova vyhladený a pri správnej údržbe sa už nikdy nemusia vytvoriť nové škrabance a trhliny. 


hĺbkové čistenie kolies. 

 

Aj 5 ročný elektrón môže vyzerať ako nový... pri bežnej prevádzke sa na kolesá  nanáša množstvo asfaltu, nepotrebné lepidlo po závažiach prípadne soľ v zimnom období. Hĺbkovým čistením kolies sa začína odstránením brzdného prachu.  Následne sa chemicky odstráni asfalt, a  zvyšky po závažiach. Nasleduje clayovanie pre absolútnu dekontamináciu. Takto vyčistený disk sa strojne preleští pre čo najlepší optický dojem. Záverom detailngu kolies je v impregnácia pneumatík podľa zvolenej ochrany(tvrdý vosk, permanentná ochrana).

Top  ochrana do  ďalšieho obdobia je produkt different glass coat (tekuté sklo), ktoré zabezpečí vyššiu odolnosť laku, no hlavne zníženie znečisťovania kolies. Takto ochránené kolesá netreba čistiť kyselinou, ani žiadnou extrémne silnou chémiou. Úplne postačuje ph neutrálny čistič resp. poriadne vystriekanie disku tlakovým čističom. 


Získať voucher


Pošlite článok Vašim priateľom: