Partneri a služby

Naše služby

Ako prví sme sa priamo postavili okolnostiam týkjúcich sa po poistných udalostiach. Mnohý z nás majú pochybnosti, či poisťovňa urobila všetko ako mala, alebo opravené auto sa nechová tak, ako pred nehodou. Obávate sa, či sa použili náhradné dielce ako sa uvádza vo faktúre? Tieto ako i iné služy sú tu pre vás pripravené....

Autoservis KONTROL

Autoservis KONTROL

Ste si istý, že vám v autoservise urobili všetko tak, ako mali? Dotiahli dobre všetky skrutky, namontovalii súčiastky, za aké ste zaplatili? Nepremontovali nejakú súčiastku za neoriginálnu? Áno, žiaľ mnohokrát to niele len zlý pocit je nepríjemnou skutočnosťou! .... dokonca aj v značkových servisoch...

Služba autoservis KONTROL vám za 30 eur všetko preverí. Technik prezrie auto a porovná  s faktúrou, či všetko sedí. V prípade, že nájde pochybenie, upozorní vás, chybu na faktúre vyznačí a vy sa môžete bezplatne obrátiť na auto PRÁVNIKA, s ktorým spoločne podniknete kroky k náprave.

Zobraziť Získať voucher

Auto PRÁVNIK

Auto PRÁVNIK

Väčšina z nás má pri slove „súd“ alebo „podanie od právnika“ nepríjemný pocit. Znamená to možné komplikácie. Nie však s nami! Máme pre vás dva top produkty, vďaka ktorým prinášame 74% úspešnosť pri riešení konfliktov.

1. autoservis KONTROL

V servise vás oklamali, zistili autoservise kontrol. Nenechajte to tak!  Nedohodli ste sa servisom na odškodnení individuálne? Vygenerujte si 30€ voucher a autoprávnik vám pomôže pri rozhodnutí, či dať autoservis na súd, alebo sa pokúsi zo servisom mimosúdne dohodnúť. V obidvoch prípadoch dostanete nadštandardný prístup.

Nechajte si auto opravovať tam, kde sa vám toto nestane - kde vás neokradnú

Získať voucher


2. poistná udalosť                                                            

Nepotešilo vás vyúčtovanie škodovej udalosti, ktoré vám poisťovňa  zaslala?

Či ste škodca alebo poškodený, či ide o zákonné (PZP) alebo havarijné poistenie (HP), poisťovne často skúšajú, čo si môžu dovoliť. Skôr, ako sa zmierite s nižšou náhradou, než ste čakali, dajte si šancu a za 30 eur. Auto PRÁVNIK posúdi, či poisťovňa postupovala správne. Ak právnik vyhodnotí, že sa vás poisťovňa poškodila, pripraví žiadosť o mimosúdne vyrovnanie. Ak odpoveď poisťovne bude negatívna, právnik vám poradí, aké šance máte v prípade súdneho sporu.

Získať voucher


3. rozbité čelné sklo

osobitnou kategóriou sú rozbité (poškodené) sklá. Zo zákona sú poisťovne povinné škodu uhradiť, no nie vždy tomu tak je. Poisťovňa vám zamietla poistné plnenie? -  napíšte odvolanie. Ak ani tak neuspejete, vytlačte si voutcher a poradte sa s právnikom.

Získať voucher

Získať voucher

auto VEGET dátumovka

Bezplatná informačná služba pre klienta formou e-mailovej správy. Klient pravidelne každý rok dostane upozorňujúci e-mail k rôznym udalostiam. Napr. blížiaca sa STK, termín emisnej kontroly alebo inej udalosti, ako napr. "60 dní pred výročím zmluvy" či "výročie zmluvy". Už nebudete musieť myslieť na žiadne dátumy. Zbavíme vás starostí a všetko dôležité vám dostatočne včas vopred pripomenieme.

Zanikla vám zmluva, lebo ste ju zabudli včas vyplatiť resp. vám neprišiel poštou šek? To sa už nestane, všetko vám včas pripomenieme!Už nedostanete pokutu za neplatnú kontrolu STK a EK, pokutu za neplatné PZP (pozrite si videoreportáž), už nezabudnete včas podať výpoveď na vaše PZP a ušetríte. 

Ako to funguje?

Na zachytenie údajov o vozidle (o poistnej zmluve), ktoré vám budeme automaticky pripomínať, slúži zberný dotazník (stiahnite si ho tu). Vyplňte ho a pošlite emailom na adresu: datumovka@vasaprilezitost.sk. Údaje, ktoré nám pošlete, použijeme do automaticky generovaných e-mailov. Ako taký informačný e-mail vyzerá? Pozrite si ukážku niektorých vzorovo vygenerovaných dátumoviek (ukážky s tu).

Kontaktujte nás ešte dnes a objednajte si službu "dátumovka". Je to vaša šanca ako si zjednodušiť život!

Príprava na STK

Príprava na STK

Pre väčšinu z nás je kontrola STK komplikácia. Treba si pamätať, kedy ísť na kontrolu a obávať sa, či auto kontrolou prejde. No všetci sa chceme voziť bezpečne. Preto aj vaše auto potrebuje raz za dva roky hĺbkovú prehliadku a po nej sa môžete spoľahnúť, že vám bude dobre slúžiť. VAŠA PRÍLEŽITOSŤ pre vás pripravila službu, ktorá  vyrieši starostlivosť o vaše vozidlo . Pripomenieme vám dátum STK, zabezpečíme termín na prehliadku vášho vozidla, a to len za 30 eur. Nemáte čas na vybavenie STK? Auto u vás vyzdvihneme, vybavíme STK a privezieme vám ho späť.

Získať voucher

Predpredajný servis

Predpredajný servis

Ošetrenie karosérie - ľahká korekcia

Ľahká korekcia je strojové leštenie v jednom kroku zvolenom na mieru podľa poškodenia, tvrdosti, hrúbky a typu laku, vďaka čomu sa odstráni cca 30-60% škrabancov a nedostatkov laku. (mikrotrhliny, jemne hologramy, zvyšky hmyzu a pod.)  Účelom ľahkej korekcie je teda zvýraznenie lesku a odstránenie jemných nedostatkov laku. Je to jednoduchá renovácia, ktorá omladí vozidlo o niekoľko rokov. Ďalšou výhodou takéhoto leštenia j, že sa auto menej špiní, voda nezvetráva v póroch, škrabancoch a trhlinách laku a vďaka tomu nedochádza k prirodzenému poškodzovaniu. 

Detailingové leštenie laku zahŕňa dekontaminačné umytie, kde sa za pomoci rôznej chémie a odstraňujú kontaminácie ako napríklad asfalt, náletová hrdza, živica a pod. Po odstránení všetkých neduhov nasleduje strojové leštenie. Každá pasta  však po sebe zanecháva sylikáty a oleje, ktoré je potrebné vhodne odmastiť. Na záver  sa automobil opätovne umyje od zvyškov pasty dokonale sa vysuší a opäť podľa typu laku sa zvolí správna ochrana, či už na báze vosku prírodného, syntetického alebo vosku na báze nanotechnológií. 

Vďaka ľahkej korekcii auto naozaj omladne, vyzerá reprezentatívne a pre majiteľa, ktorý si váži svoju investíciu je to ideálna voľba. Lak je doslova vyhladený a pri správnej údržbe sa už nikdy nemusia vytvoriť nové škrabance a trhliny. 


hĺbkové čistenie kolies. 

 

Aj 5 ročný elektrón môže vyzerať ako nový... pri bežnej prevádzke sa na kolesá  nanáša množstvo asfaltu, nepotrebné lepidlo po závažiach prípadne soľ v zimnom období. Hĺbkovým čistením kolies sa začína odstránením brzdného prachu.  Následne sa chemicky odstráni asfalt, a  zvyšky po závažiach. Nasleduje clayovanie pre absolútnu dekontamináciu. Takto vyčistený disk sa strojne preleští pre čo najlepší optický dojem. Záverom detailngu kolies je v impregnácia pneumatík podľa zvolenej ochrany(tvrdý vosk, permanentná ochrana).

Top  ochrana do  ďalšieho obdobia je produkt different glass coat (tekuté sklo), ktoré zabezpečí vyššiu odolnosť laku, no hlavne zníženie znečisťovania kolies. Takto ochránené kolesá netreba čistiť kyselinou, ani žiadnou extrémne silnou chémiou. Úplne postačuje ph neutrálny čistič resp. poriadne vystriekanie disku tlakovým čističom. 


Zobraziť Získať voucher

Autobazár exkluziv

Autobazár exkluziv

Už roky spolupracujeme s poprednými autobazármi. Ak plánujete predávať alebo kupovať auto, konzultujte to s nami. Viaceré autobazáre vám vedia poskytnúť klientsky bonus na základe spolupráce s našou spoločnosťou VAŠA PRÍLEŽITOSŤ. 

Zobraziť