Partneri a služby

Naši hlavní partneri

Našimi zmluvnými partnermi sú overené silné spoločnosti s dlhoročnou podnikateľskou históriou, a vysokým kreditom.

Klientom Autoone mnohé ponúkajú výrazne lepšie podmienky, ako by ste ich navštívili sami, vďaka bonusovým vourcherom.

Netfinancie.sk

Netfinancie.sk

Netfinancie.sk je dlhoročný skúsený poisťovací sprostredkovateľ s platnou licenciou Národnej banky Slovenska. Ich služby už využili desaťtisíce klientov. Pri dojednávaní poistenia na stránkach Netfinancie.sk získate mnoho výhod: garanciu najnižších cien, možnosť výberu, časový komfort, pohodlie, poradenstvo, možnosť okamžitej platby za poistenie.

Web partnera

HORNET® Autosklo

HORNET® Autosklo

Hornet® Autosklo patrí medzi popredné spoločnosti v oblasti opráv a výmen automobilových skiel. Do roku 2011 na Slovensku v 43 opravovniach obslúžili viac ako 1 milión motoristov. V ôsmych materských prevádzkach kvality vymenili doposiaľ viac ako 100 000 čelných skiel a opravili viac ako 300 000 poškodení čelných skiel. Prečítajte si viac o vynikajúcich produktoch Hornet® HydroVision a Hornet® Assist.

Web partnera Získať voucher

Amstek autoservis

Amstek autoservis

Amstek- autoservis roku 2050! Toto je autoservis, kde dostanete viac, ako čakáte. Služby, ako požičanie náhradného vozidla alebo príspevok na taxi, sú bežnou záležitosťou. No ak je vaša oprava nad 300 eur, spoločnosť Amstek vám navyše poskytne pôžičku na opravu, a to bez úrokov! Servis vám poskytne služby v oblasti podvozku (výmeny náprav, ramien, poloosí, tyčiek stabilizátorov, guľových čapov, brzdových kotúčov a platničiek, riadenia,...) v oblasti motora (rozvody, spojka, prevodovka, výmena olejov, turbo, DPF, EGR...) elektroinštalácie (alarm, xenóny, TCS,ABS , airbagy...)

Pre klientov spoločnosti VAŠA PRÍLEŽITOSŤ, s.r.o . partner poskytne bonus - bezplatnú diagnostiku vášho vozidla.

Web partnera Získať voucher

AUTO KELLY

AUTO KELLY

AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1997. Na aftermarketový trh s náhradnými dielmi vstúpila ako špecialista na karosársky sortiment a čoskoro sa stala dôležitým importérom a distribútorom náhradných dielov na osobné a ľahké úžitkové autá u nás.

Web partnera Získať voucher

MMRACING

MMRACING

Zveriť úpravu motora a zvýšenie jeho bezpečnosti si vyžaduje dôkladný výber. Človek, ktorému dovolíte meniť nastavenia, nesmie byť len zamestnanec, ale musí to byť niekto, kto žije s autami celý život a autá sú jeho „kamaráti“. Musí presne vedieť, čo a o koľko môže upraviť bez toho, aby vám odišlo turbo, či sa zadrel motor. Odporúčame vám firmu, ktorá robí chiptuning nielen bežným klientom, ale aj pretekárom. Pozrite si  www.mmracing.sk, kde nájdete tipy na  možné korekcie i úpravy vášho auta. Nezabudnite sa však vrátiť a uplatniť si zľavovývoucher. J

Web partnera Získať voucher