Partneri a služby

Špeciálna ponuka

Rozdiel je v detailoch... dáte autu viac, a ono sa vám odvďačí. Skúste na čelné okno dať tekutý stierač za pár eur a vaša cesta je v daždi ďaleko bezpečnejšia. Derarbonizáciou motora dáte motoru ďalšcích 30 000km tichšieho kultivovanejšieho chodu. Prezrite si čo poteší najviac vás?

tekutý stierač

tekutý stierač

Čo  je to tekutý stierač? Je to nanotechnológia vyvinutá na úpravu čelného skla a tým zvýši hydrofóbne vlastnosti skla. zabezpečí teda maximálny odvod vody z okien bez používania stieračov a to už pri malých rýchlostiach. Mimoriadne užitočná vec, no základom je príprava okna a profesionálna aplikácia. Je nuté strojné preleštenie všetkých skiel, na ktoré sa tekuté stierače idú aplikovať(špeciálne čelné sklo). Na okná sa používa špeciálna pasta s cériom, ktorá robí čiastočnú korekciu, a zároveň vypĺňa niektoré škrabance skla. Následne sa sklo poriadne odmastí. Na takto pripravené sklo sa aplikujú tekuté stierače a vďaka príprave si naozaj svoju funkciu budú plniť.

Different detail studio ponúka dve varianty, prvá s využitím primárne mimo mesta (voda odteká samovoľne pri rýchlosti cca 60km/h) ktoré majú účinnosť cca 4-6mesiacov v závislosti od počasia, od druhu ostrekovačov a hlavne od použitia chémie pri umývaní. Druhý typ je využiteľný aj v meste, nakoľko voda sa stráca už pri rýchlosti cca 35km/h, teda je mimoriadne účinný. Tu však trvácnosť končí na hranici 4mesiacov.

Získať voucher

Autofólie

Autofólie

Je hneď niekoľko dôvodov prečo ich mať:

1. bezpečnos: autofólie zvyšujú aktívnu i pasívnu bezpečnosť. Zachytávajú UV žiarenie, odrádzajú zlodejov, no hlavne sú vhodnou ochranou pre deti a domáce zvieratá vnútri

2. znižujú priepustnosť tepla a svetla, a tým zvyšujú komfort vo vozidle

3. zvyšujú pocit súkromia

4. menia dizajn auta, vozidlo je atraktívnejšie a pri predaji mu fólie dávajú plusové body

Pri výbere fólií treba dbať na kvalitu. Kvalitná fólia je stálofarebná, čím si zachováva pôvodné vlastnosti. Autofólie saxo je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami spolupracujúca so značkovými predajňami automobilov ako BMW, Škoda, Renault, Honda, Nissan, Ford ... Práve táto spoločnosť vám ponúka top kvalitu s bonusovou cenou. 

Získať voucher

Dekarbonizácia

Dekarbonizácia

Karbón je vedľajším produktom horenia v spaľovacom a výfukovom systéme. Postupne zanáša ventily, sedlá, trysky a výsledkom sú netesnosti, čo v prvej fáze znižuje výkon motora, no postupne motor ide stále viac nepravidelne, viac dymí či horšie štartuje. Dekarbonizácia je proces odstraňovania karbónu. Doprajte sebe a vášmu motoru kultivovaný, tichší chod a využite bonus na dekarbonizáciu priamo u dodávateľa týchto zariadení...

Získať voucher

užitočný ZÁŽITOK

užitočný ZÁŽITOK

Nebaví vás dávať blízkym na Vianoce ponožky? Máme pre vás super ponuku! Nielen, že sa obdarovaný poteší a zažije zo svojím autom veci, o akých ani nechyroval, ale i vy môžete spávať oveľa lepšie, lebo budete vedieť, že váš drahý bude po tejto skúsenosti zvládať vozidlo oveľa lepšie.

Pri jazde je nepochybne dôležitý technický stav vozidla. No druhá najdôležitejšia vec je, kto sedí za volantom a ako zvláda krízové situácie. Mnohokrát má vodič nesprávne návyky. Práve škola šmyku ukáže, či dokážete  bezpečne a plynulo zvládnuť komplikácie počas jazdy. 
Škola šmyku vás tiež naučí jazdiť ekonomicky. Dokáže vám, že vaše auto je schopné jazdiť s ešte nižšou spotrebou, než uvádza výrobca. Vedľajším účinkom nášho know-how je ekologická jazda – tým, že auto spaľuje menej paliva, produkuje menej emisií.

Venujte nám jeden deň, a my vás naučíme jazdiť úspornejšie než by ste si mysleli, že je možné. Tréning sa skladá z teoretickej časti a praktického výcviku jazdy na špeciálnych nízko adhéznych klzkých plochách.

Škola šmyku prebieha nezávisle od počasia a ročného obdobia po celý rok.
Tréning sú zamerané na osvojenie si návykov riešenia krízových situácií a spôsobu bezpečnej jazdy, podľa druhu dopravného prostriedku a potrieb jeho využitia (osobné vozidlá, nákladné vozidlá, autobusy, off road, motocykle).
Tréning prebieha štandardne formou jednodenných, resp. viacdenných tréningov pre skupiny osôb alebo jednotlivcov. Pre praktickú časť je nevyhnutné, aby mal každý účastník vlastné vozidlo. Príďte si v bezpečí vyskúšať, ako sa vaše vozidlo chová v extrémnych situáciách, ako na ne reagovať a ako ich správne riešiť. 

Zobraziť Získať voucher