Auto PRÁVNIK

Väčšina z nás má pri slove „súd“ alebo „podanie od právnika“ nepríjemný pocit. Znamená to možné komplikácie. Nie však s nami! Máme pre vás dva top produkty, vďaka ktorým prinášame 74% úspešnosť pri riešení konfliktov.

1. autoservis KONTROL

V servise vás oklamali, zistili autoservise kontrol. Nenechajte to tak!  Nedohodli ste sa servisom na odškodnení individuálne? Vygenerujte si 30€ voucher a autoprávnik vám pomôže pri rozhodnutí, či dať autoservis na súd, alebo sa pokúsi zo servisom mimosúdne dohodnúť. V obidvoch prípadoch dostanete nadštandardný prístup.

Nechajte si auto opravovať tam, kde sa vám toto nestane - kde vás neokradnú

Získať voucher


2. poistná udalosť                                                            

Nepotešilo vás vyúčtovanie škodovej udalosti, ktoré vám poisťovňa  zaslala?

Či ste škodca alebo poškodený, či ide o zákonné (PZP) alebo havarijné poistenie (HP), poisťovne často skúšajú, čo si môžu dovoliť. Skôr, ako sa zmierite s nižšou náhradou, než ste čakali, dajte si šancu a za 30 eur. Auto PRÁVNIK posúdi, či poisťovňa postupovala správne. Ak právnik vyhodnotí, že sa vás poisťovňa poškodila, pripraví žiadosť o mimosúdne vyrovnanie. Ak odpoveď poisťovne bude negatívna, právnik vám poradí, aké šance máte v prípade súdneho sporu.

Získať voucher


3. rozbité čelné sklo

osobitnou kategóriou sú rozbité (poškodené) sklá. Zo zákona sú poisťovne povinné škodu uhradiť, no nie vždy tomu tak je. Poisťovňa vám zamietla poistné plnenie? -  napíšte odvolanie. Ak ani tak neuspejete, vytlačte si voutcher a poradte sa s právnikom.

Získať voucher

Zaslanie voucheru

Pre získanie voucheru prosím vyplňte Vaše kontaktné údaje.